Skip to main content

Із 19.07.2022 зменшилося фінансове навантаження на роботодавців. Роботодавці вже не зобов’язані зберігати середній заробіток за працівниками, які проходять військову службу. Зміни внесли до частини 3 статті 119 КЗпП. Слід зберігати лише робоче місце й посаду на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності й у фізосіб — підприємців.

Кому припиняємо виплат

Зміни стосуються працівників:

  • яких призвали на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період;
  • які уклали контракти на військову службу, зокрема нові, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення.

Працівникам, які під час військової служби отримали поранення й лікуються у медичних закладах, потрапили в полон або визнані безвісно зниклими, роботодавець також зберігає тільки місце роботи й посаду.

З якої дати припиняємо виплату

Припиняємо виплачувати середній заробіток з 19.07.2022 — дати, коли Закон № 2352 набрав чинності.

Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи (ч. 1 ст. 58 Конституції України).

Дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання цим актом чинності й припиняється з втратою ним чинності. Тобто до події, факту застосовують той закон або той нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце. Таке тлумачення частини 1 статті 58 Конституції України надав Конституційний суд України (рішення від 09.02.1999 № 1-рп/99 у справі про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів).

Як оформлювати

Щоб припинити виплату середнього заробітку працівнику, який проходить військову службу, видайте наказ, у якому:

  • зазначте підставу та дату, з якої припиняєте нараховувати й виплачувати середній заробіток;
  • визнайте таким, що втратив чинність у частині збереження середнього заробітку, наказ про увільнення від роботи у зв’язку із призовом на військову службу під час мобілізації працівника.

Див. фрагмент наказу:

« У зв’язку зі змінами, внесеними до частини третьої статті 119 Кодексу законів про працю України Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 01.07.2022 № 2352-ІХНАКАЗУЮ:

Бухгалтеру Кошель Наталії припинити нараховувати та виплачувати середній заробіток СОКОЛЕНКУ Василю Миколайовичу, організатору зі збуту відділу збуту, із (дата, коли Закон № 2352 набрав чинності), що проходить військову службу.»

Як повідомити працівника про зміни

Працівника ознайомлюють з наказом (п. 11 гл. 10 розд. ІІ Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Мін’юсту від 18.06.2015 № 1000/5).

Повідомте працівників, які проходять військову службу, що припинили нараховувати та виплачувати середній заробіток, будь-якими доступними засобами зв’язку: персональним повідомленням на електронну пошту, у вайбер, телеграм або інший месенджер.

Може статися, що працівник не відкриє файл у форматі .pdf через відсутність програмного забезпечення. Для того щоб полегшити взаємодію, надішліть фотографію наказу. Попросіть працівника підтвердити повідомленням, що він ознайомився з наказом та повідомленням. Наприклад: «З наказом ознайомлений (дата)».

Чи можна платити й надалі

Роботодавець може встановити за рахунок власних коштів додаткові, порівняно з законодавством, трудові гарантії для працівників, які проходять військову службу на підставі статті 9-1 КЗпП. Роботодавець, який зберігатиме середній заробіток працівникам на час військової служби, суттєво покращить їхні умови праці порівняно із законодавством. Тож Держпраці не оштрафує за це роботодавців. Водночас, радимо підприємствам, що фінансують з держбюджету, дотримувати із 19.07.2022 нових вимог частини 3 статті 119 КЗпП.

СИТУАЦІЯ
Чи зберігати середній заробіток добровольцям тероборони із 19.07.2022 за Законом № 2352 
У працівників — добровольців територіальної оборони залишається право на виплату середнього заробітку, якщо вони виконують ці обов’язки в робочий час.
Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» № 2352-ІХ (далі — Закон № 2352) набрав чинності з 19.07.2022.
Але Закон № 2352 вніс зміни лише до частини 3 статті 119 КЗпП, скасовуючи виплату середнього заробітку працівникам, що проходять військову службу. Частина 1 статті 119 КЗпП залишається без змін.
Тому і надалі добровольцям територіальної оборони законодавство гарантує збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку.

 6 просмотров

Close Menu