Skip to main content

Якщо к роботодавцю звернувся працівник:

— Перераховуйте мою зарплату на картку родича, щоб банк не списав борг за кредитом і щоб не залишитися без грошей.

Є проблема.  У багатьох громадян виникли фінансові труднощі. Якщо працівник взяв кредит у тому ж банку, в якому у нього відрита зарплатна картка, процентна ставка значно нижча. Але у разі прострочення кредиту банк автоматично списує з карти всі борги.

Що робтити? Таке прохання працівника можете проігнорувати. Закон України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР (далі — Закон № 108) зобов’язує виплачувати зарплату безпосередньо працівникові. Погоджуватися чи ні — право роботодавця, а не обов’язок. Так, працівник має право розпоряджатися своєю зарплатою на свій розсуд. Але зобов’язати компанію виплачувати її іншій особі він не може.

Якщо ви не проти, запропонуйте працівникові написати заяву, зазначити в ній ПІБ і реквізити отримувача, призначення платежу, реквізити банку.

Приклад заяви від працівника:

«Прошу перерахувати мою заробітну плату за січень 2022 року на банківський рахунок моєї доньки Біленькой Вірі Сергійвні. Банківські реквізити додаю».

У платіжці в полі «Призначення платежу» зазначте, за кого саме переказуєте гроші. Звісно, за умови, що директор погодив таку виплату. Використовуйте таке формулювання: «Виплата заробітної плати за січень 2022 року Біленькому Сергію Вікторовичу за його заявою від 25.12.2021 року».

! Не переказуйте грошей без заяви. Інакше згодом працівник може сказати, що зарплату не отримував, і зажадає її ще раз. Тоді свою правоту доведеться обстоювати в суді. І не факт, що підприємство докаже правоту.

 34 просмотров

Close Menu